Home / Nové developerské projekty / Čierna Voda - Triangel

Čierna Voda - Triangel

Lokalita: Čierna voda
Kolaudácia: 2011
Jednotiek: 149 domov + 78 bytov
Projekt:Čierna Voda TRIANGEL
Developer:IUWE, a.s.

Projekt Čierna Voda TRIANGEL je realizovaný spoločnosťou IUWE, a.s. od augusta 2007. Nachádza sa v prudko sa rozvíjajúcej lokalite neďaleko Chorvátskeho Grobu a Vajnor, na území nazývanom Čierna Voda, kde investor stavia pre svojich klientov 149 rodinných domov s možnosťou výberu zo 4 typov, 36 dvojdomov, 38 radových domov a  78 bytov v troch nízkopodlažných bytových domoch.

Spoločným menovateľom všetkých spôsobov bývania je moderná architektúra citlivo vsadená do vidieckeho prostredia s napojením interiéru na vonkajšie prostredie prostredníctvom atraktívnych presklených stien a použitím kvalitných materiálov. To všetko je podčiarknuté priaznivou cenou, kde za cenu bytu si klient môže zaobstarať bývanie vo vlastnom rodinnom dome s primerane veľkým pozemkom (min. 550 m2).

 

Projekt TRIANGEL ponúka komfortné bývanie vo vlastnom rodinnom dome alebo byte s výhodami blízkosti hlavného mesta Bratislavy s dobrým dopravným napojením autom ako aj mestskou hromadnou dopravou.

Bývanie v samostatne stojacich, radových a atypických rodinných domoch alebo nízkopodlažných bytových domoch spĺňa požiadavky modernej architektúry na komfortné bývanie, pohodlie a intimitu.

Bytové domy sú skolaudované a pripravené na užívanie. Rodinné domy sa realizujú na základe výberu typu domu a požiadaviek klienta, ktorý má možnosť dať si postaviť dom na kľúč alebo si na zvolenom pozemku postaviť rodinný dom samostatne. Doba výstavby rodinného domu na kľúč je 10 mesiacov od podpísania zmluvy.

Okolie
V pešom dosahu sa nachádzajú  komplexné služby,  ktoré spĺňajú všetky bežné denné potreby každého obyvateľa - počnúc supermarketom, obchodnou pasážou, poskytujúcou celé spektrum obchodov, služieb, reštauráciu, či kaviareň až po detský kútik a ihriská.
Pre milovníkov prírody ponúka táto lokalita Šúrsky les s cyklistickou dráhou v bezprostrednej blízkosti.

Lokalita
Čierna Voda ako miestna časť obce Chorvátsky Grob (15 km od centra Bratislavy a 10 km od Pezinka) je jednou z najžiadanejších prímestských štvrtí. Má výborné dopravné napojenie na diaľnicu Bratislava - Trnava, perspektívne sa plánuje nový privádzač pri Triblavine, je dostupná MHD. Okrem príjemného bývania ponúka aj rozmanité možnosti aktívneho trávenia voľného času - tenisové kurty, jazdeckú a golfovú školu či množstvo cyklistických trás. Komfort bývania zvyšuje dostupnosť obchodov, kaviarní, reštaurácií a iných služieb.

Čierna Voda Triangel je novou obytnou zónou s inovatívnym, z hľadiska urbanistického riešenia moderným a súčasne účelným priestorovým usporiadaním. Konopnú, Žitnú a Ľanovú ulicu lemujú moderné samostatné i radové rodinné domy, v centrálnej časti vyrástli tri bytové domy s 2-4 izbovými bytmi. Na Slnečnej ulici je 58 samostatných pozemkov pripravených na individuálnu výstavbu rodinných domov. Netradičná urbanistická kompozícia trojuholníkového tvaru rešpektujúca prírodné danosti lokality, veľkoryso realizované komunikácie, funkčný odvodňovací systém vytvárajú pre obyvateľov kvalitné životné prostredie so zachovaním intimity vnútroblokových priestorov.

Kontakt

RNDr. Jana Šajgalíková, konateľ
+421 2 5341 1660
wosreality@wosreality.sk
W.O.S. Reality, s.r.o.
+421 2 5341 1660
wosreality@wosreality.sk

Vaše meno

Telefón

Email

Správa

Validation

eZHumanCAPTCHACode