PREDAJ

Home / Ostatné nehnuteľnosti / Predaj / NEPREHLIADNITE! Na predaj 3-izbový byt na Kríkovej ul. v Bratislave - exkluzívne len u nás!

NEPREHLIADNITE! Na predaj 3-izbový byt na Kríkovej ul. v Bratislave - exkluzívne len u nás!

Cena: € 129.900,00
( € 2093.48 / m2 )
Plocha: 62,05 m2
Poč. izieb: 3
Typ: byt
Poschodie: 7
Status: zariadený
Lokalita: Bratislava
Ulica: Kríková ul.
Štandard: A++
Objekt: rekonštrukcia

Ponúkame na predaj trojizbový výborne riešený byt s loggiou na Kríkovej ulici, Bratislava II., mestská časť Vrakuňa. Byt sa nachádza v zateplenom panelovom dome z 80. rokov 20. storočia. Úžitková plocha bytu činí 62,05 m2, k bytu prislúcha pivnica (1,67 m2) a loggia vo výmere 2,61 m2. Výmera loggie sa do podlahovej plochy bytu nezapočítava. Byt sa nachádza na 7. poschodí (z ôsmich) bytového domou s renovovaným výťahom. Plochá strecha – strešný povrch – je po komplexnej rekonštrukcii. Vstupný vchod na čip. Vstupné priestory sú po kvalitnej rekonštrukcii, priestory schodísk udržiavané, presvetlené. Byt po rekonštrukcii je vo veľmi dobrom stave.  Izby sú nepriechodné. Byt má racionálny pôdorys, žiadna miestnosť nie je priechodná. Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, obývacej izby, spálne, samostatnej kuchyne, detskej izby, kúpeľne, samostatného WC. Vstup na loggiu je z kuchyne. Orientácia V-Z. K bytu je garantované parkovacie miesto nájomnou zmluvou od Miestneho úradu m. č. Vrakuňa.

Zeleň (dospelé stromy) v okolí sú dôležitým bonusom bytu, lokalita má výbornú dostupnosť k mestskej hromadnej doprave. Infraštruktúra Vrakune poskytuje v komfortnom dosahu školy, škôlky, zdravotnícke zariadenia, detské ihriská. V pešom dosahu je rekreačná zóna Malého Dunaja, cyklistická dráha, obľúbená  lokalita pre relax a športové vyžitie. V pohodlnej vzdialenosti MHD i autom je najväčšia bratislavská obchodná zóna AVION.

Volajte 0903 724 375. Obhliadky po dohode, kľúč v RK. Výborná investícia alebo okamžité bývanie!.

Prevádzkové náklady:

  • Správcovský poplatok byt (1 osoba):cca 165,- EUR/mesiac
  • Elektrina:25,- EUR/mesiac
  • RTVS:  5,- EUR/mesiac
  • + poplatok za MAGIO internet -káblová televíziu: 30,- EUR/mesiac
  • Poplatok za parkovacie státie:272 EUR/ročne

 

Byt je k dispozícii ihneď. Kompletný právny a hypotekárny servis je v cene bytu. Byt je bez tiarch. Províziu neplatíte, cena je konečná.

Kontakt

RNDr. Jana Šajgalíková

Tel. +421 903 724 375

Email sajgalikova@wosreality.sk

W.O.S.-Reality

W.O.S. reality, s.r.o.
Mraziarenská 6 
821 08 Bratislava

budova OCTOPUS

Tel. +421 2 5341 1660

Fax +421 2 5341 1699

Email wosreality@wosreality.sk

Meno

Telefón

Email

Správa

Validation

eZHumanCAPTCHACode
NEPREHLIADNITE! Na predaj 3-izbový byt na Kríkovej ul. v Bratislave - exkluzívne len u nás!