PREDAJ

Home / Ostatné nehnuteľnosti / Predaj / Na predaj 3-izbový byt s parkovacím státím v RETRE. K dispozícii ihneď. Exkluzívne len u nás!!!

Na predaj 3-izbový byt s parkovacím státím v RETRE. K dispozícii ihneď. Exkluzívne len u nás!!!

Cena: € 255.000,00
( € 3445.95 / m2 )
Plocha: 74,00 m2
Poč. izieb: 3
Typ: byt
Poschodie: 6
Status: zariadený
Lokalita: Bratislava II. - Ružinov
Ulica: Nevädzová ulica
Štandard: A++
Objekt: novostavba

Ponúkame na predaj trojizbový byt v novostavbe RETRO na Nevädzovej ulici, Bratislava II. - Ružinov. Byt s veľkou loggiou pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou, 2 spální, kúpeľne, WC. Izby sú nepriechodné. Byt je kompletne vybavený a zariadený kvalitným nábytkom, včítane kuchynskej linky na mieru, je vhodný k okamžitému nasťahovaniu. Miestnosti sú vybavené veľkorysými oknami, a sú orientované do tichého dvora. V byte je káblový rozvod pre káblovú televíziu, internet, kúrenie je ústredné (samostatné kotolne v bytovom dome, možnosť regulácie tepla).

V  pešom dosahu domu je výborná infraštruktúra Ružinova, včítane škôl, škôlok, športovísk. Dopravné spojenie do centra Bratislavy i na výpadovky poskytuje hustá sieť MHD v okolí.

Byt sa predáva s existujúcim zariadením.

Technické údaje:

  • 3-izbový, kompletne zariadený a vybavený byt na 6.NP, orientovaný do vnútrobloku RETRA (Ružinov, Nevädzová ulica), orientácia na východ
  • K bytu prislúcha 1 parkovacie státie, pivnica
  • Výmera bytu 74  m2
  • Výmera loggie: 20 m2
  • Výmera pivnice: 2,3 m2

 Byt je k dispozícii ihneď, je bez tiarch. Hypotekárny úver možný.

Cena:255 000,- EUR

Kompletný právny a hypotekárny servis je v cene bytu. Províziu neplatíte, cena je konečná.

RETRO – to je bývanie

Nové moderné byty v pešom dosahu ružinovského jazera Rohlík, blízko ku školám, škôlkam, aj zdravotníckym zariadeniam, v tichom prostredí zabývaného sídliska. Štyri  bytové domy A, B, C, D (7 – 25 podlažné objekty) ponúkajú dovedna vyše 360 bytov, pohodlné parkovanie zabezpečujú podzemné garáže.

RETRO – to je nakupovanie

Dve podlažia plnosortimentného obchodného strediska ponúkajú komplexnú ponuku služieb, na treťom podlaží sa nachádza športové centrum, služby a ortopedická klinika s pohodlným parkovaním v podzemnej garáži a okolo objektu

RETRO – to je šport

Komplex RETRO ponúka svojim obyvateľom i návštevníkom zaujímavé zastúpenie ponuky športu a relaxu. K dispozícii je tenisová hala, squashové ihriská, fitness, tanečná škola, sály pre skupinové cvičenia wellness, doplnkové prevádzky a služby (športové potreby, masáže, manikúra, kaderníctvo a iné).

RETRO – to je všetko, čo potrebujete k pohodlnému životu. V RETRO máte všetko online

Kontakt

RNDr. Jana Šajgalíková

Tel. +421 903 724 375

Email sajgalikova@wosreality.sk

W.O.S.-Reality

W.O.S. reality, s.r.o.
Mraziarenská 6
821 08 Bratislava

budova OCTOPUS

Tel. +421 2 5341 1660

Fax +421 2 5341 1699

Email wosreality@wosreality.sk

Meno

Telefón

Email

Správa

Validation

eZHumanCAPTCHACode