PREDAJ

Home / Ostatné nehnuteľnosti / Predaj / PREDANÉ 3-izbový byt na Kramároch v Bratislave - exkluzívne len u nás! Volajte 0903 724 375.

PREDANÉ 3-izbový byt na Kramároch v Bratislave - exkluzívne len u nás! Volajte 0903 724 375.

Cena: € 190.000,00
( € 2210.59 / m2 )
Plocha: 85,95 m2
Poč. izieb: 3
Typ: byt
Poschodie: 8
Status: zariadený
Lokalita: Bratislava
Ulica: Ladzianskeho ulica
Štandard: A++
Objekt: rekonštrukcia

Ponúkame na predaj priestranný slnečný, výborne riešený trojizbový byt na Kramároch na Ladzianskeho ulici, ktorý plne spĺňa požiadavky rodinného bývania v obľúbenej bratislavskej lokalite. Trojizbový byt s halou, komorou, loggiou a pivnicou sa nachádza v kvalitnom tehlovom dome s výťahom v technickom štandarde, ktorý zodpovedá dobe výstavby – rok 1968. Avšak samotný bytový dom je výrazne repasovaný – zateplený, nová fasáda, upravené a opravené balkóny, nové vstupné priestory, nové stúpačky, nový výťah, spoločné vstupné priestory prešli úpravou a modernizáciou.

Podlahová plocha bytu bez loggie je 85,95 m2, z toho výmera pivnice činí  1,3 m2. Byt sa nachádza na 8. poschodí bytového domou. Schodisko s odpočívadlom je priestranné, pohodlné. Technický stav bytu je kombináciou čiastočnej rekonštrukcie a pôvodného stavu. Pôvodné okná boli nahradené kvalitnými plastovými. V obytných miestnostiach sú klasické parkety vo výbornom technickom stave, v hale a kuchyni „linoleum“, v kúpeľni a WC dlažba. Kúpeľňa a WC sú v pôvodnom stave, v kuchyni je čiastočne repasovaná kuchynská linka, inak tiež pôvodný stav.  Byt je slnečný, orientovaný na 2 svetové strany, spálne sú orientované do tichej zóny. Byt má ústredné kúrenie, sporák je plynový. Kuchyňa je samostatnou miestnosťou s odvetranou špajzovou skriňou, WC a kúpeľňa nie sú spojené. K bytu patrí aj samostatná komora prístupná zo spoločných priestorov domu. Izby sú nepriechodné. Výborný a racionálny pôdorys a tehlová stavba umožňujú moderné interiérové úpravy.

Vstupné priestory sú čisté, udržiavané, brána sa uzamyká. Tiché prostredie a zeleň v okolí sú dôležitým bonusom bytu, pričom pešou chôdzou k mestskej hromadnej doprave je to pár minút. Bohatá infraštruktúra v okolí plne zodpovedá požiadavkám pohodlného bývania, včítane škôl a škôlok. Vo veľmi priaznivej vzdialenosti od bytu je lesopark na Kolibe, Horský park i bratislavské Staré Mesto.

Mimoriadnym bonusom je možnosť prikúpenia vlastnej murovanej garáže v bezprostrednej blízkosti bytového domu. Ponuková cena garáže je 25 000,- EUR.

Prevádzkové náklady:

  • Správcovský poplatok byt (1 osoba):160,- EUR/mesiac
  • Elektrina:20,- EUR/mesiac
  • Plyn:10,- EUR/mesiac
  • poplatok za internet/káblovú televíziu (v byte je kompletná kabeláž)

Byt bez tiarch je k dispozícii ihneď. Kľúče sú k dispozícii v RK, obhliadky umožňujeme operatívne na požiadanie. Volajte 0903 724 375.Kompletný právny a hypotekárny servis je v cene bytu. Províziu neplatíte, cena je konečná.

Kontakt

RNDr. Jana Šajgalíková

Tel. +421 903 724 375

Email sajgalikova@wosreality.sk

W.O.S.-Reality

W.O.S. reality, s.r.o.
Mraziarenská 6
821 08 Bratislava

budova OCTOPUS

Tel. +421 2 5341 1660

Fax +421 2 5341 1699

Email wosreality@wosreality.sk

Meno

Telefón

Email

Správa

Validation

eZHumanCAPTCHACode