Home / Realizácie / Octopus

OCTOPUS Habitat

Lokalita: Bratislava
Ulica: Mraziarenská
Kolaudácia: 5/2007
Jednotiek: 160

Neprehliadnuteľný úspešný projekt OCTOPUS HABITAT, ktorý bol realizovaný spoločnosťou IUWE, a.s., patrí k tým, ku ktorým sa spoločnosť hrdo hlási. Trošku bizarná polyfunkčná stavba v Bratislave na rohu Mraziarenskej a Záhradníckej ulice, so 160 bytmi a obchodnými priestormi, s komfortnou podzemnou garážou a nápaditou záhradou vo vnútrobloku ponúka svojim obyvateľom príjemné bývanie v mestskom prostredí a pre developera je skvelou vizitkou.

Netradičné sú recepcie pri vstupoch do objektu, drevené mostíky v záhrade, farebne koncipované celopresklené loggie ako i zaujímavý architektonický detail – ľahké kovové visuté lavičky so sklenými zábradliami spájajúce niektoré hmoty objektu. Navyše, projekt OCTOPUS HABITAT sa radí k tým zriedkavým na území hlavného mesta, kde namiesto ukrojenia z verejnej zelene developer na mieste opustenej a nefunkčnej fabriky postavil pre ľudí bývanie, s porciou zelene navyše. Odborná verejnosť stavbu ocenila Cenou Dušana Jurkoviča za rok 2007.
Temer všetky byty v projekte boli predané v procese výstavby, dopredaj posledných niekoľkých bytov sa uskutočnil približne v období kolaudácie stavby.

Kontakt

RNDr. Jana Šajgalíková
+421 02 5341 1660

wosreality@wosreality.sk

W.O.S. Reality
+421 02 5341 1660

wosreality@wosreality.sk

Vaše meno

Telefón

Email

Správa

Validation

eZHumanCAPTCHACode