Services

Naším poslaním je naplniť očakávania našich klientov na kvalitné realitné služby. Naše vzťahy budujeme na základe dlhodobej dôvery a obojstrannej spokojnosti. Naše schopnosti a profesionalitu potvrdzuje dlhoročná spolupráca s ambasádami, nadnárodnými spoločnosťami a klientami, ktorím záleží na kvalite služieb, ktoré naša realitná kancelária poskytuje.

Ponúknite nám Vašu nehnuteľnosť do ponuky
Naši klienti sa môžu spoľahnúť, že každú ponuku kvalitne spracujeme a bude propagovaná tak ako si kvalitná nehnuteľnosť zaslúži. Každý klient dostane od nás prístup na web, kde si môže pozrieť všetko čo sa deje s jeho majetkom, koľko bolo obhliadok ako aj všetky ostatné aktivity, ktoré podnikáme na úspešný predaj alebo prenájom nehnuteľnosti.

Hľadáte nové bývanie?
Naša kancelária Vám dokáže pomôcť ušetriť čas a prehľadať ponuky na celom trhu, vybrať na základe Vašich požiadaviek tie najlepšie, zorganizovať obhliadky tak aby ste sústredili Vašu energiu len na relevantné ponuky. Budeme Vaším partnerom počas celého procesu kúpy novej nehnuteľnosti a vždy budeme hájiť Vaše záujmy.

Štandard kvality
Platinum, Gold, Silver a Bronze. Každej nehnuteľnosti uďeľujeme naše vlastné hodnotenie štadardu kvality nehnuteľnosti. Hodnotenie je vždy kombinácia faktorov, ako sú lokalita, design a použité materiály v interiéri, pri byte štandard budovy v exteriéri, kvalita spoločných priestorov, ale aj výhľad a aj to či má byt klimatizáciu či nie. Veríme, že aj naše hodnotenie Vám pomôže pri výbere.

Top offer